Your browser does not support JavaScript.
Homepage Sindicatul Liber Independent Energia
 
Home / Despre Noi / Consiliu reprezentantilor
 
 

Printeaza pagina!  Trimite pagina prin E-mail!

Consiliu reprezentantilor

 

 

Enel Distributie Muntenia:

    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
 1  Marin Tudor  12  Ilie Ion
   Marinescu Daniel    Ilie Marian
 2  Dragusin Lucian-Traian  13 GR  Florescu Bogdan
   Ionita Eugen    Margean Marian
 3  Dumitrof Alexandru  14 GR  Nan Petre
   Lupea Gheorghe    Balaban Petrisor
 4  Ruparcsis Iosif  15 GR  Preoteasa Iulian
   Dinu Nicolae Ionut    Prodan Constantin
 5  Zaru Ioan  16 GR  Caval Ionel
       Negoita Emil
 6  Dumitru Nicolae  17 GR  Manole Constantin
       Stefan Costel
 7  Iordache Adrian  18 IF  Donisan Andrei
   Simtea Marinel    Amza Costel
 8  Dinca Marius  19 IF  Udriste Ilie
   Stefan Teodor    Spalatu Valerica
 9  Coman Victor  20 IF  Marica Florea
   Epure Marian    Draghici Ionel
 10  Sandu Razvan-Camil  21 IF  Petcu Aurica
   Ispravnicelu Daniel    Bolnavu Ionel
 11  Manea Paul  22 IF  Calin Sorin
   Manea Iulian    Andrei Ioan


Enel Energie Muntenia:

    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
 23 N  Stoianov Georgeta  27 IF  Maga Cristina
       Sturzoiu Iulia
       Chirila Ioana
 24 S    28 GR  Andronache Ana-Cristina
   Vanturus Bogdan    Malciu Adrian
   Ticu Bogdan Daniel  29  Costea Ionel
 25 E  Matei Tudora    Dorobantu Nicolae
   David Antonio-Adrian  30  Nita Luminita
       Ghigheci Silvia
     31  Cojocaru Valentin
 26 V  Vasilescu Octavian    Pascal Doina
       


Enel Servicii Comune:

    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
 32  Corbu Adrian  34  Toma Rodica
       Necsulescu Adrian-Mihai
 33  Dumitrescu Bogdan  35 GR  
   Susai Nicolae    Ciocarlan Daniela


SISE Muntenia SUD:

    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
 36  Vasile Constantin  47  Caciula Ioan
   Gheorghe Victor    Furtuna Florea
 37  Nicolae Victor  48  Joita Gabriel
   Ivan Costel    Stanciu Gabriel
 38  Grecu Mihai  49  Iacob Constantin
   Nicolae Ion    Epure Stefan
 39  Serban Petre  50  Petroff Toader-Gabriel
   Andreescu Gheorghe    Dinca George
 40  Stoian Filea  51  Ilie Aurel
   Zlatcu Dan    Enciu Florin
 41  Gherman Aurelia  52  Ozon Mariana
   Naghi Gabriela Mihaela    Chioibas Aurelia
 42  Mihai Iulian  53  Mihalache Mihai
   Ursu Florin    Marinescu Mihai
 43  Matei Maria  54  
   Capra Alina    Bauer Andrei
 44  Moraru Constantin  55 GR  
   Carnu Craciun    Sturz Viorel
 45  Marcu Mircea Daniel  56 GR  Dogaru Mirei
   Csotan Elena    Craiciu Iulian
 46  Bondoc Adrian  57 GR  Cioceanu Claudiu
   Tone Carmen Gabriela    Pricop Constantin


Sindserv SA:

    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
    Nr.
 Nucleu
 Nume si Prenume 
 Lider/Vicelider Nucleu
       
 58  Tuca Iulian  65  Raducanu Liviu Ionut
   Stan Ion    Groman Vladimir Emil
 59  Dragne Marius  66  Cracea Nela
   Marin Elena    Staicu Carmen
 60  Teis Elvira  67  Sorescu Nestor
   Stefan Maria    Memu Daniel
 61  Cirstei Dorina  68  Cristea Vasilica
   David Cristian    Danila Cornel
 62  Gitan Adrian  69  Joita Nicusor
   Vigheciu Marius    Damian Alexandru
 63  Ghigalau Mihaela Miorita  70 IF  
   Talpeanu Mihaela Florentina    Ghita Aurel
 64  Dumitru Florica  71 GR  Serban Adrian
   Barbu Corneliu    Juvina Dorina Daniela




 


Top